O firmie Kontakt
 
 
Oferta handlowa Katalogi do pobrania Certyfikaty do pobrania Polecane produkty   Bezpłatne katalogi, foldery

  OFERTA

  POLECANE PRODUKTYSprzęgła jednokierunkowe ->

Sprzęgła AGF i AGFN


Sprzęgła jednokierunkowe AGF i AGFN
.: Pokaż dane techniczne :.
 
Sprzęgła jednokierunkowe AGF i AGFN

Sprzęgło z rampą i rolkami wyposażone w łożyska kulkowe oraz bieżnię zewnętrzną z otworami gwintowanymi, do łączenia kołnierzowego.

Wolnobiegi AGF i AGFN posiadają własne łożyska dla wycentrowania bieżni wewnętrznej i zewnętrznej. Bieżnia zewnętrzna posiada gwintowane otwory w celu umożliwienia czołowego zamontowania szeregu standardowych kołnierzy, jak również może być adoptowana do zamontowania koła zębatego lub innego wyposażenia napędowego, odpowiedniego dla specjalnych zastosowań. Kombinacja ze standardowymi kołnierzami czołowymi lub sprzęgłami elastycznymi tworzy kompletną jednostkę z własnym smarowaniem i zapewnia łatwy montaż do urządzeń napędowych.

Typ AGFN posiada rowek wpustowy w bieżni zewnętrznej w celu przenoszenia momentu obrotowego i umożliwia łatwe podłączenie kół zębatych, kół łańcuchowych i kół pasowych.
Sprzęgła z bieżnią zewnętrzną posiadającą otwory przelotowe zamiast otworów gwintowanych są dostępne jako typy ALF i ALFN. W sprzęgłach tych zastosowane są uszczelki pierścieniowe w kształcie V dla zredukowania przeciągania momentu podczas wyprzedzania, jak również w celu zapewnienia wyższych prędkości wyprzedzania na bieżni zewnętrznej. W szczególności mogą być odpowiednie do indeksowania przy dużych prędkościach lub ciągłej pracy wyprzedzeniowej.

Rozwiert: Od 12 mm/62 mm do 150 mm/400 mm

Moment: Od 44 Nm do 56000 Nm


   Projekt i wykonanie: Jarosław Kacy 0-791-962-607